jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۳۵۰۵   ۱۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۹

جام جم ورزشی: انتخاب مجدد سپ بلاتر به عنوان رییس فیفا انتقادهای زیادی را برانگیخته است.

حمله شاهزاده انگلیسی به سپ بلاتر

به گزارش جام جم ورزشی ، پرنس ویلیام، دوک کمبریج، ولی ولیعهد بریتانیا و پادشاه آینده بریتانیا در گفت و گویی که اخیرا به صورت تلویزیونی انجام داده از علائق خود به فوتبال می گوید. این شاهزاده 34 ساله که رییس تزئینی فدراسیون فوتبال انگلیس است واکنشی منفی نسبت به انتخاب مجدد بلاتر به عنوان رییس فیفا دارد. ویلیام خواستار آن است تا هر چه سریعتر تغییراتی گسترده در فیفا صورت بگیرد.

ولیعهد بریتانیا در اینباره گفت: فیفا سازمان فاسدی است و باید اصلاح شود؛ رشوه‌خواری، فساد اداری و پول‌شویی در شان ورزش نیست!

شاهزاده ویلیامز همچنین اظهار داشت: شک ندارم بعد از این که در فیفا اصلاحات انجام شود ماموریتش برای گسترش منافع بازی فوتبال به ویژه در کشورهای در حال توسعه بهتر انجام می‌شود.

گفتنی است فوتبال بریتانیا به طور کلی مخالف روی کار آمدن مجدد بلاتر بود به گونه ای که روز گذشته تمام مطبوعات حملاتی همه جانبه را علیه پیرمرد سوئیسی ترتیب دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر