jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۸۰۲۹۲۷   ۰۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۲۴

این ماجرا یک کشته برجای گذاشت

دوئل مرگبار رانندگان لودر در خرمشهر

اختلاف میان دو راننده جوان لودر در خرمشهر منجر به دوئل مرگبار میان آنها شد؛ دوئلی که مرگ یکی از آنها را رقم زد و موجب شد خانواده مقتول با چند دستگاه لودر به جان خانه های بستگان قاتل بیفتند و چند باب خانه را تخریب کنند.

دوئل مرگبار رانندگان لودر در خرمشهر

به گزارش ایسنا، این درگیری بین دو جوان به نامهای حبیب 30 ساله و مرتضی 33 ساله در میدان عشایر شهر خرمشهر رخ داد.

بر اساس این گزارش، آنها به کار پیمانکاری مشغول بودند ولی مدتی بود که با یکدیگر اختلافاتی داشتند و با همدیگر درگیر می‌شدند. این درگیری سرانجام چنان به اوج رسید که پس از مشاجره فراوان، مرتضی با تفنگ شکاری خود، حبیب را به قتل رساند و از محل متواری شد.

بازپرس خرمشهر با تایید حادثه گفت: در پی این قتل، خانواده قربانی زمانی که متوجه شدند چه شخصی پسرشان را به قتل رسانده و از محل جرم فرار کرده است، در حرکتی کاملاً عجیب و غیرقابل باور، سوار بر چند لودر به خانه بستگان قاتل در منطقه طالقانیه خرمشهر حمله‌ور شدند.

سیدعلی شفیعی افزود: این افراد حدود دو ساعت با لودر، چهار خانه بستگان قاتل را ویران کردند.

وی افزود: قاتل هنگامی که متوجه شد خانواده قربانی برای گرفتن انتقام به خانه‌های بستگانشان حمله‌ور شده‌اند برای اینکه اتفاق بدتری نیفتد خود را به پلیس جنایی خرمشهر معرفی کرد.

بازپرس شفیعی اظهار کرد: شش تن از کسانی که اقدام به تخریب خانه بستگان مقتول کردند نیز دستگیر و روانه زندان شدند. چهار عضو خانواده قاتل نیز هنگام وقوع حادثه خانه خود را ترک کردند و به هیچ کسی آسیبی وارد نشد.

بازپرس ویژه دادسرای خرمشهر افزود: پرونده برای بررسی بیشتر در حال رسیدگی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.