jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۱۸۸۸   ۰۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: انتقال ستاره های مشهور و البته پا به سن گذاشته دنیای فوتبال به لیگ حرفه ای آمریکا ادامه دارد.

2 فوق ستاره دیگر هم به آمریکا کوچ می کنند

به گزارش جام جم ورزشی، دیدیه دروگبا یک شنبه ای که گذشته برای همیشه با چلسی وداع کرد. دروگبای 36ساله در حالی با چلسی وداع کرد که این تیم جشن قهرمانی خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس را برگزار کرده بود. از سویی آندره آ پیرلو ستاره 36 ساله یوونتوس به خط پایان نزدیک شده است و هر چند خودش هیچ تمایلی به ترک باشگاه ندارد اما اخبار منابع حاکی از این است که او به زودی از جمع یوونتوسی ها برای همیشه جدا می شود. برای هر دو ستاره مطرح و البته پا به سن گذاشته یک مقصد مشترک وجود دارد؛ لیگ حرفه ای آمریکا .

لس آنجلس گالکسی و نیویورک سیتی باشگاه هایی هستند که ممکن این دو ستاره را فصل آینده در آنها ببینیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها