jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۱۱۴۶   ۰۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۹

جام جم ورزشی: احمدرضا عابدزاده ایران را ترک کرد و به آمریکا رفت.

اغراق درباره سفر عابدزاده به آمریکا

به گزارش جام جم ورزشی ، دروازه بان اسبق تیم ملی و پرسپولیس گرین کارت آمریکا دارد و به همین دلیل مجبور است هر چند وقت یکبار به آمریکا برود. او نیز به رسم سالیان اخیر خود به آمریکا رفت و در مدت حضور خود در ینگه دنیا آموزش خصوصی دروازه بانی می دهد. در 24 ساعت اخیر برخی از روزنامه ها و سایت های ورزشی از سفر بی بازگشت او خبر داده اند که به نظر می آید در اینباره اغراق زیادی صورت گرفته است. بر اساس کسب اطلاع خبرنگار جام جم ورزشی وی پنج ماه دیگر به ایران برمی گردد و خبر سفر بی بازگشت او به هیچ عنوان صحت ندارد.

احمدرضا عابدزاده در فصل جاری مربی دروازه بان های راه آهن بود که البته دوران ناموفقی را با این تیم پشت سر گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر