jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۹۵۲۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۰

نگران بودم در دربی اشتباهاتی کنم که در نتیجه تاثیر بگذارد

بیک‌زاده:هیچوقت به استقلال خیانت نکردم

جام جم ورزشی: مدافع هافبک استقلال می‌گوید به دلیل نگرانی از انجام اشتباه تاثیر گذار در دربی به میدان نرفته است.

بیک‌زاده:هیچوقت به استقلال خیانت نکردم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال،هاشم بیک زاده درباره حواشی پیش آمده مرتبط با وی در رسانه ها گفت: همه من را می شناسند و می دانند چه اخلاقیاتی دارم. من تا به امروز هیچ حاشیه ای نداشتم و مطمئنا در آینده هم نخواهم داشت زیرا به دنبال این کارها نیستم و تنها بر روی کار خودم تمرکز دارم اما مجبور شدم تا اتهاماتی که به من وارد شده بود را جواب بدهم.
مدافع هافبک استقلال درباره آینده خود در استقلال تصریح کرد: برای فصل هنوز تصمیمی نگرفته ام زیرا تکلیف استقلال مشخص نشده است. من استقلال و هواداران را دوست دارم و به همین دلیل با همه مشکلات این تیم ساخته ایم. در سالهای گذشته هم این مشکلات و کاستی ها بود و ما از گذشته نیز طلبکار هستیم.
وی در پایان افزود: من هیچوقت به استقلال خیانت نکردم و دوست داشتم در دربی به تیم خودم کمک کنم برای همین بر خلاف توصیه پزشکان به اردو تیم پیوستم و در اردو ماندم و دلیل به زمین نرفتن من هم این بود که به دلیل ضعفی که داشتم نگران بودم اشتباهاتم در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر