jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۹۰۲۹ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۳

جام جم ورزشی: سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد به احتمال 99 درصد روز گذشته برای آخرین بار به عنوان دروازه بان در ورزشگاه اختصاص این تیم یعنی اولدترافورد به میدان رفت.

خداحافظی دیوید دخیا با اولدترافورد

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد مقابل آرسنال یک بر یک مساوی کرد. بر اساس آخرین اخبار دیوید دخیا سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ برای آخرین مرتبه در مقابل هواداران خودی در اولدترافورد به میدان رفته چرا که جدایی او از این تیم و پیوستن به رئال مادرید تقریبا قطعی شده است. دخیا در روز تساوی تیمش به دلیل مصدومیت تعویض شد. او قرار است جانشین ایکر کاسیاس در رئال مادرید شود.

لوئیس فن خال سرمربی هلندی منچستریونایتد نیز اظهار داشت: من نمی توانم دخیا را مجبور به ماندن در منچستر کنم. او آزاد است که هر کجا خواست برود.

دخیای 24 ساله از سال گذشته مورد توجه رئال مادرید قرار خواهد داشت. نامزد این بازیکن از عوامل اصلی جدایی وی از یونایتد است. وی شهر منچستر را شهری زشت و شبیه جهنم توصیف کرده که زندگی در آن خیلی سخت است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر