jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۹۰۲۹   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۳

جام جم ورزشی: سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد به احتمال 99 درصد روز گذشته برای آخرین بار به عنوان دروازه بان در ورزشگاه اختصاص این تیم یعنی اولدترافورد به میدان رفت.

خداحافظی دیوید دخیا با اولدترافورد

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد مقابل آرسنال یک بر یک مساوی کرد. بر اساس آخرین اخبار دیوید دخیا سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ برای آخرین مرتبه در مقابل هواداران خودی در اولدترافورد به میدان رفته چرا که جدایی او از این تیم و پیوستن به رئال مادرید تقریبا قطعی شده است. دخیا در روز تساوی تیمش به دلیل مصدومیت تعویض شد. او قرار است جانشین ایکر کاسیاس در رئال مادرید شود.

لوئیس فن خال سرمربی هلندی منچستریونایتد نیز اظهار داشت: من نمی توانم دخیا را مجبور به ماندن در منچستر کنم. او آزاد است که هر کجا خواست برود.

دخیای 24 ساله از سال گذشته مورد توجه رئال مادرید قرار خواهد داشت. نامزد این بازیکن از عوامل اصلی جدایی وی از یونایتد است. وی شهر منچستر را شهری زشت و شبیه جهنم توصیف کرده که زندگی در آن خیلی سخت است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها