سخنگو و معاون پارلمانی سازمان انرژی اتمی:

شرایط جسمی صالحی کاملا مساعد است

سخنگو و معاون پارلمانی سازمان انرژی اتمی ایران از بهبود کامل شرایط جسمی علی اکبر صالحی رییس این سازمان خبر داد.
کد خبر: ۷۹۸۳۹۸
شرایط جسمی صالحی کاملا مساعد است

بهروز کمالوندی درباره آخرین وضعیت جسمی رییس سازمان انرژی اتمی گفت: حدود یک ساعت پیش که با وی ملاقات دوباره داشتم، شرایط جسمی وی را کاملا مساعد دیدم که بزودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

وی درباره زمان دقیق ترخیص صالحی گفت: بر اساس تجویز دکتر معالج، وی پس فردا یعنی روز دوشنبه می تواند از بیمارستان مرخص شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران افزود: طبیعتاً بعد از ترخیص از بیمارستان یک دوره نقاهت کوتاه چند روزه خواهد داشت و پس از آن می تواند دوباره به محل کار خود بازگردد.

کمالوندی درباره اینکه در ادامه مذاکرات هسته ای آیا نیازی به حضور صالحی خواهد بود یا خیر نیز گفت: در صحبت هایی که با عراقچی انجام شد، فعلاً نیازی به حضور صالحی در مذاکرات نیست و این دوره از گفت و گو ها بیشتر در سطح معاونان انجام می شود البته اگر هم نیازی به حضور رییس سازمان انرژی اتمی در مذاکرات باشد به گفته پزشک معالج، پرواز چند ساعتی مشکلی را برای وی ایجاد نخواهد کرد.

معاون پارلمانی انرژی اتمی همچنین از تمام مسئولان و مردمی که در این مدت با حضور در بیمارستان و یا ارسال پیام های مختلف جویای حال وی شدند، تشکر کرد.

حسین صالحی، فرزند رییس سازمان انرژی اتمی نیز با اشاره به اینکه پدرش در بهبود کامل به سر می برد، گفت: پدرم حتی می توانست دیروز هم از بیمارستان مرخص شود اما ترجیح دادیم تا دو روز دیگر هم تحت نظر باشد.(ایرنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها