jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۷۲۱۶   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۲

جام جم ورزشی: دروازه بان اسطوره ای رئال مادرید همچنان به ماندن در این باشگاه مادریدی اصرار دارد.

اسطوره همچنان در رئال می ماند

به گزارش جام جم ورزشی ، ضعف مداوم ایکر کاسیاس درون دروازه رئال مادرید در دو فصل اخیر انتقادات بسیاری زیادی را علیه وی برانگیخته است. تساوی دو بر دو رئال مادرید مقابل والنسیا اوج انتقادها و اعتراض ها نسبت به کاسیاس افسانه ای بود. موقعیت او در رئال چنان به مخاطره افتاده است که دیوید دخیا سنگربان کنونی منچستریونایتد را جانشین بعدی وی می دانند. اما با تمام شایعات مربوط به جدایی این بازیکن از رئال مادرید وی روز گذشته اظهار داشت که در رئال مادرید می ماند و تصمیمی برای جدایی ندارد.

رسانه‌ها عنوان می‌کنند کاسیاس نزد رئال ماندگار است. چه به عنوان بازیکن ثابت باشد یا به عنوان گلر ذخیره در خدمت تیم کهکشانی بماند، او می‌خواهد تعهدش را تا پایان انجام دهد.

روزنامه مارکا در این مورد گزارش کرد کاسیاس در پایان فصل با فلورینتو پرز، رئیس باشگاه ملاقات خواهد کرد تا برنامه‌های خود را برای ادامه حضور و همکاری بهتر مطرح کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها