jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۹۶۶۵۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

آل‌سعود که این روزها جنایت را در حملات وحشیانه به یمن به اوج رسانده، می‌گوید قصد دارد حکم اعدام شیخ نمر را اجرا کند. به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری نهرین نت و نیز منابع دیپلماتیک اروپایی، ریاض به واشنگتن اعلام کرده قصد دارد، حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر مخالف عربستانی را در 14 ماه می ‌(24 اردیبهشت) اجرا کند.

منابع اروپایی در بروکسل گفتند محمد بن نایف، ولیعهد عربستان به جان کری وزیر خارجه آمریکا گفته که آیت‌الله نمر در 14 ماه می ‌جاری اعدام خواهد شد و با آن که این یک امر داخلی است، ولی مقامات سعودی مایلند مقامات آمریکایی از آن مطلع باشند. وزیر خارجه آمریکا هم گفته باید این مساله را به باراک اوباما خبر دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر