قطعاً برای همه پیش آمده که بخواهند برای یک بار هم که شده سواری در یک خودروی لوکس از جمله رولزرویس را تجربه کنند، اما به خاطر قیمت بالای آن‌ها و همچنین همیشه در دسترس نبودن آن‌ها، کمتر کسی چنین فرصتی برایش پیش می‌آید ولی به تازگی ولوو با معرفی نسخه لوکس شاسی بلند XC90 آمده تا تجربه سواری در حد محصولات رولزرویس را با یک خودروی شاسی بلند در کنار فضای داخلی بیشتر قطعا با قیمتی معقول‌تر از محصولات لوکس رولزرویس به کاربران خود ارائه دهد.
کد خبر: ۷۸۸۳۰۸
لوکس‌ترین شاسی بلندی که ولوو ساخت + عکس

نسخه استاندارد و اصلی XC90 با هفت صندلی استاندارد و تجهیزات داخلی استاندارد ارائه می‌شود، ولی نسخه لوکس ولوو XC60 برای افزایش فضای پای سرنشینان و راحتی بیشتر آن‌ها، تنها به چهار عدد صندلی نرم و راحت مجهز شده که هر چهارتای آن‌ها به ماساژور و گرم‌کن صندلی مجهز شده و همگی از پشت سری‌های فعال و پشتی‌های ارگونومیک با تکیه‌گاه‌های پهلویی سود می‌برند.

کنسول ابزار میان کابین هم از جلو داشبورد تا انتهای کابین کشیده شده که قسمت عقبی آن به میزهای کوچک جمع شونده، جا لیوانی، تکیه‌گاه آرنج، جاسیگاری و یخچال برای خنک نگه داشتن نوشیدنی در آن و... مجهز شده است.

برای هر کدام از سرنشینان عقب هم به صورت مجزا یک صفحه نمایشگر تقریبا بزرگ در پشت سری‌های صندلی‌های جلو در نظر گرفته شده که صدای آن‌ها توسط سیستم صوتی باورز و ویلکینز با 19 بلندگو در سراسر خودرو به صورت استریو و سه بعدی پخش می‌شود.

بر اساس گفته‌های ولوو هم تنها خودروی لوکس سوئدی قرار است برای اولین معرفی رسمی در نمایشگاه بین المللی خودرو شانگهای چین حاضر شود.(خودروبانک)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها