jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۸۸۲۰۶   ۲۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۵

داعشی ها گروه «بیعت با مرگ» تشکیل دادند

زنان و کودکان، ارتش جدید داعش + عکس

گروه تروریستی داعش در فیلم ویدئویی جدید خود تصاویری را منتشر کرده که در آن گروهی از زنان و کودکان را برای انجام عملیات آتی خود در منطقه آموزش می‌دهد.

زنان و کودکان، ارتش جدید داعش + عکس

به نقل از سایت اینترنتی ارم نیوز، این فیلم ویدئویی منتشر شده از سوی گروه تروریستی داعش تحت عنوان «بیعت با مرگ» نشان می‌دهد که اعضای این گروه بیشتر زنان و کودکانی ساکن شهر رقه سوریه هستند و یکی از سران این گروه با سخنان خود آن‌ها را برای رفتن به عملیات عراق تشویق می‌کند.

این رهبر داعشی که مقابل کودکان و زنان در حال سخنرانی است، اعلام کرد: خلیفه ابوبکر البغدادی شما را تشویق می‌کند تا شیعیان را بکشید و به ما در عراقی که کشور ماست، کمک کنید.

این نخستین بار نیست که داعش برای اجرای عملیات‌ خود از کودکان و زنان به عنوان عوامل انتحاری و سپر انسانی سوء استفاده می‌کند.

منابع خبری سوریه اعلام کردند که در جریان حملات داعش تعداد کشته شدگان افراد زخمی افزایش پیدا کرد و در پی فرار افراد به خاک ترکیه، این گروه تروریستی تعداد زیادی از جوانان شهر رقه سوریه را به عضویت خود درآورده است.

داعش از طریق تبلیغات رسانه‌ای و خیابانی در شهر رقه افراد جوان و کم سن و سال را برای پیوستن به گروه تروریستی خود تشویق می‌کند.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها