گفتگو با احمد مهرانفر در روز تولدش:

بازیگر نقش «ارسطو»: در زندگی واقعی خنده‌رو نیستم

«پایتخت 4» از پکن به شمال ایران می‌رود

خانواده «نقی» به دلیل روزه‌داری به سفر چین نمی‌روند

تصویربرداری سری چهارم سریال «پایتخت» چند روز قبل در پکن آغاز شد و احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو و ژانک منگ‌هان (همسر ارسطو) مقابل دوربین رفتند. گروه سازنده این سریال هفته آینده به شمال کشور می‌روند تا این سریال 26 قسمتی را در این منطقه ضبط کنند.
کد خبر: ۷۸۷۸۸۳
خانواده «نقی» به دلیل روزه‌داری به سفر چین نمی‌روند

الهام غفوری درباره روند تولید این سریال که قرار است ماه رمضان از شبکه یک پخش شود گفت: سیروس مقدم، محسن تنابنده، امیر معقولی (مدیر تصویربرداری) و چند نفر دیگر از عوامل اصلی این سریال به چین سفر کرده‌اند و طی دو روز آینده به ایران برمی‌گردند و ضبط سریال از هفته آینده در شمال آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: چون پایتخت 4 قرار است در ماه رمضان پخش شود، قصه آن هم در همین ماه اتفاق می‌افتد و خانواده نقی به دلیل روزه‌داری به سفر نمی‌روند و همه ماجراهای قصه در شمال رخ می‌دهد.

غفوری گفت: علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، ‌هومن حاج‌عبداللهی و نسرین نصرتی دیگر بازیگران این سریال هستند. نسرین نصرتی نقش خواهر نقی و همسر بهبود را بازی می‌کند. بهبود (مهران احمدی) امسال در سریال پایتخت حضور ندارد اما نویسندگان سریال برای همسر او داستان‌هایی را در نظر گرفته‌اند.

خشایار الوند یکی از نویسندگان سریال پایتخت درباره فیلم‌نامه این سریال توضیح داد: تاکنون هفت قسمت از فیلم‌نامه نوشته شده و نگارش بقیه قسمت‌های آن همزمان با تصویربرداری ادامه خواهد داشت. (جام‌جم)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها