jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۶۵۲۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۷

حمله اسطوره به سرمربی یونایتد

مارادونا: فن خال یک شیطان است!

جام جم ورزشی: دیه گو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به لوئیس فن خال سرمربی منچستریونایتد حمله کلامی کرد و وی را شیطان نامید!

مارادونا: فن خال یک شیطان است!

به گزارش جام جم ورزشی ، رادامل فالکائو مهاجم گلزن کلمبیایی در ابتدای این فصل از لیگ برتر از موناکو به طور قرضی به منچستریونایتد پیوست اما کمتر از سوی لوئیس فن خال سرمربی هلندی یونایتد به بازی گرفته می شود.

دیگو مارادونا، فن خال را به علت بازی ندادن به فالکائو یک شیطان نامید. مهاجم کلمبیایی از ابتدای فصل تا کنون در 12 بازی از ابتدا به میدان رفته است. او تابستان گذشته به صورت قرضی از موناکو یه شیاطین سرخ پیوست. علارقم عملکرد نا امید کننده فالکائو, مارادونا فن خال را دلیل اصلی افت فالکائو می داند.

پیش تر ریبری در مصاحبه ای با سایت گل, فن خال را یک مرد بد توصیف کرده بود. مارادونا اظهار داشت: "فن خال فرد جالبی نیست. او بیشتر شبیه به یک شیطان است."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها