jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۷۸۴۱۵۸ ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۱

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از عملیاتی شدن تسهیلات ۷ میلیون تومانی برای متقاضیان مسکن مهر این شهر خبر داد.

تسهیلات ۷ میلیونی مسکن مهر پرند عملیاتی شد

باران هاشم زهی گفت: این تسهیلات شامل افزایش 5 میلیون تومان تسهیلات بانکی و نیز 2 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض است.

وی افزود: مقدمات افزایش تسهیلات بانکی 25 هزار واحد مسکن شهر جدید پرند از 25 میلیون تومان به 30 میلیون تومان آماده شده است.

مدیرعامل شرکت عمران پرند همچنین از اختصاص 2 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض از محل منابع داخلی شرکت عمران پرند به متقاضیان مسکن مهر پرند خبر داد.

هاشم زهی افزود: از ابتدای امسال به متقاضیان مسکن مهر، برای استفاده از این تسهیلات و تکمیل پرونده، از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.(خبرگزاری صدا و سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
ایا دولت برای قشر فقیر روستایی كه ماهانه كمتر از چهارصد هزارتومان درامد دارند ومسكن ندارند چاره ای اندیشیده است. ایا با یكی ا ز اختلاسهای بعضی مقامات، چند خانواده ایرانی را میشد صاحب خانه كرد مانند ... كه درزندان است زنجانی و انان كه هرگز اشكار نشدن.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر