jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۸۴۱۵۳ ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۱

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد:

گزارش ایران به آژانس هر ۳ ماه یکبار

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت : پس از توافق نهایی، ایران باید گزارش اظهار فعالیت های هسته ای خود را هر سه ماه یک بار به آژانس ارائه کند.

گزارش ایران به آژانس هر ۳ ماه یکبار

یوکیا آمانو در گفتگو با «سی ان ان» با بیان اینکه آژانس مسئولیت راستی آزمایی این فعالیت ها را به عهده دارد، افزود: اگر تناقضی مشاهده کرد یا شک و ابهامی داشت می تواند خواستار دسترسی به سایت های ایران شود.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: مسئله مهم این است که طرح جامع اقدام مشترک شامل اجرای ابزار قدرتمند راستی آزمایی پروتکل الحاقی است. در اجرای پروتکل الحاقی ایران باید جزییات بیشتر از فعالیت های مربوط به چرخه سوخت هسته ای را اظهار کند.(خبرگزاری صدا و سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر