jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۳۹۷۹   ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در گفت و گویی پاسخ تمام شایعات اخیر را داد.

آنچلوتی: سرمربی تیم ملی ایتالیا نمی شوم

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش آنچلوتی در گفت و گویی اظهار داشت که حضور بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایتالیا به عنوان سرمربی یکی از اهداف اوست تا این شایعه به وجود بیاید وی به زودی جانشین کونته در این تیم خواهد شد. آنچلوتی اما برای اینکه به این شایعات پایان دهد به کانال "کانو آله 5" گفت: نمی توانم فعلا به مربی گری در تیم ملی ایتالیا فکر کنم چرا که هم اکنون بر روی کارم در رئال مادرید تمرکز کرده ام. من این باشگاه و کار کردن در آن را دوست دارم و نمی خواهم آن را با چیز دیگری عوض کنم.

با توجه به عقب افتادن رئال مادرید از بارسلونا در لالیگا اخبار زیادی درباره برکناری کارلو آنچلوتی از این تیم در پایان فصل به گوش می رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر