jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۳۵۹۱   ۱۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۰

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی سنگینی را در آزادراه‌های کرج - تهران، جاده مخصوص، خلیج فارس، آزادگان، زین‌الدین، بابایی، امام رضا(ع) و لواسان شاهد خواهیم بود.

تمهیدات ویژه پلیس برای مدیریت ترافیکی ۱۳ و ۱۴ فروردین

سرهنگ پرویز حسینی، معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در مورد تمهیدات و پیش‌بینی‌های پلیس راهور برای روز کنترل و مهار ترافیک در روزهای ۱۳ و ۱۴ فروردین، گفت: پیش‌بینی می‌شود حجم وسیعی از مسافران با اتمام تعطیلات نوروزی به منازل خود بازگردند بنابراین پلیس راهور تمرکز ویژه‌ای بر محورهای ورودی تهران بزرگ خواهد داشت تا از کندی حرکت و وقوع ترافیک در این مباری و شریان های اصلی جلوگیری شود.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر در محدوده تهران بزرگ محدودیت خاصی ترافیکی وجود ندارد و اعمال نمی شود، افزود: ماموران عملیاتی پلیس راهور در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز اقدام به اعمال تصمیمات لازم خواهند کرد.

سرهنگ حسینی پیش‌بینی کرد بار ترافیکی سنگینی را در آزادراه‌های کرج - تهران، مخصوص، خلیج فارس، آزادگان، زین‌الدین، بابایی، امام رضا(ع) و همچنین لواسان به سمت تهران شاهد باشیم.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان در خواست کرد ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه ها و هشدارهای ماموران خدمتگذار پلیس راهور عمل کرده تا از بروز ترافیک در معابر اصلی جلوگیری شود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها