jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۳۵۹۱   ۱۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۰

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی سنگینی را در آزادراه‌های کرج - تهران، جاده مخصوص، خلیج فارس، آزادگان، زین‌الدین، بابایی، امام رضا(ع) و لواسان شاهد خواهیم بود.

تمهیدات ویژه پلیس برای مدیریت ترافیکی ۱۳ و ۱۴ فروردین

سرهنگ پرویز حسینی، معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در مورد تمهیدات و پیش‌بینی‌های پلیس راهور برای روز کنترل و مهار ترافیک در روزهای ۱۳ و ۱۴ فروردین، گفت: پیش‌بینی می‌شود حجم وسیعی از مسافران با اتمام تعطیلات نوروزی به منازل خود بازگردند بنابراین پلیس راهور تمرکز ویژه‌ای بر محورهای ورودی تهران بزرگ خواهد داشت تا از کندی حرکت و وقوع ترافیک در این مباری و شریان های اصلی جلوگیری شود.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر در محدوده تهران بزرگ محدودیت خاصی ترافیکی وجود ندارد و اعمال نمی شود، افزود: ماموران عملیاتی پلیس راهور در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز اقدام به اعمال تصمیمات لازم خواهند کرد.

سرهنگ حسینی پیش‌بینی کرد بار ترافیکی سنگینی را در آزادراه‌های کرج - تهران، مخصوص، خلیج فارس، آزادگان، زین‌الدین، بابایی، امام رضا(ع) و همچنین لواسان به سمت تهران شاهد باشیم.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان در خواست کرد ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه ها و هشدارهای ماموران خدمتگذار پلیس راهور عمل کرده تا از بروز ترافیک در معابر اصلی جلوگیری شود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

هفته محیط‌ زیست از امروز در کشورمان شروع می‌شود و به همین مناسبت قرار است رئیس سازمان حفاظت‌ محیط‌ زیست امروز در نشستی خبری میزبان خبرنگاران این حوزه باشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر