حسن آقاخانی، وکیل آزاده نامداری مدعی است: طرح سوال درباره‌ی گروه‌های سیاسی و عاطفه‌ی مادری از سوی فرزاد حسنی برای منحرف کردن ایجاد فشار سیاسی و امنیتی علیه موکلم، آزاده نامداری است؛ آقای حسنی می‌خواهد افکار عمومی را با خود همسو کند، اما این کارها سودی برای او ندارد.
کد خبر: ۷۸۲۹۴۰
وکیل آزاده نامداری: «فرزاد حسنی» موکل من را حبس خانگی کرده‌بود

حسن آقاخانی، وکیل آزاده نامداری، مجری صاحب‌نام تلویزیون ایران که این روزها عکس خشونت‌دیده با چشم کبودش در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به وفور دیده می‌شود، همچنین درباره‌ی تکذیبیه فرزاد حسنی، مجری دیگر تلویزیون و همسر سابق خانم نامداری، می‌گوید: متاسفانه موکل من بارها با خشونت خانگی رو به رو بوده و یک بار نیز کار او به بیمارستان کشیده شده است. یک بار نیز آقای حسنی او را چند روز در خانه حبس کرده و در را به رویش قفل کرده بوده و موبایلش را شکسته بوده است. اما خانم نامداری به قصد «آبروداری» سکوت کرده بود.

آقاخانی با بیان این که یکی از دفعات ضرب و شتم خانگی کار به پلیس و دادسرا کشیده، تصریح می‌کند: در آن جا فرزاد حسنی با عجز و لابه از موکلم رضایت خواست و در قبال گرفتن حق طلاق، او حاضر شد به زندگی مشترک برگردد. در یک فقره شکایت دیگر نیز که به توهین و افترا مربوط می‌شود، پرونده همچنان مفتوح است و اکنون آقای حسنی به قید کفالت آزاد است.

وکیل آزاده نامداری درباره‌ی حذف عکس و توضیح او از حساب اینستاگرامش می‌گوید: به پیشنهاد همکاران و دوستان خانم نامداری که خیرخواهانه می‌خواستند جلو بدگویی‌های طرف مقابل علیه او را بگیرند، آن عکس حذف شد.

وکیل آزاده نامداری تاکید می‌کند: شکایت موکلم را از طریق دادگاه پی‌گیری خواهیم کرد.

آزاده نامداری، مجری شناخته‌شده تلویزیون ایران دو روز پیش با انتشار عکسی از صورت زخمی و کبود خود در حساب اینستاگرامش نسبت به ادامه‌ی آزار و اذیت همسر سابقش اعتراض کرد. او مدعی شد که فرزاد حسنی با استفاده از نفوذش جلوی پخش مستندی ساخته‌ی او را گرفته و همسر سابقش را به دروغگویی متهم کرد.

هرچند آن عکس و توضیح ساعاتی پس از انتشار از حساب اینستاگرام خانم نامداری حذف شد، اما رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی به آن پرداختند تا این که ساعاتی پیش فرزاد حسنی، که او هم بازیگر و مجری شناخته‌شده تلویزیون است، به این اظهارات پاسخ داد و با اعلام این که دو سال سکوت پیشه کرده است، ادعای ضرب و شتم را تکذیب کرد.

او بدون هیچ توضیحی خواسته دو سوال در اینستاگرام از آزاده نامداری پرسیده شود. یکی این که نظر او درباره‌ی گروه‌های سیاسی چیست و دیگر این که درباره عاطفه‌ی مادری و عشق به فرزندشان چه فکر می‌کند. این در حالی است که وکیل خانم نامداری تاکید می‌کند موکلش فرزندی ندارد. (جام نیوز به نقل از ایران وایر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
دكتر م-م
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۷
۱
۰
جناب حسنی این سوالها را چرا قبل از ازدواج از ایشان نپرسیدید؟؟
ضمنا اینكه ایشان متمایل به گروه یا گروهك خاصی باشند یا بخواهند بچه خودشان را سقط كنند به افكار عمومی مربوط نمی شود.
اما اینكه شما علیه ناموس خودت اینقدر خشونت داشته باشی چرا! چون از تلوزیون این ملت هزاران هزار ادعا داشته ای و با این ادعاها بوده كه برای خودت جایگاه كسب كرده ای!
كلیدواژه های ذوالحرم، سوگند، مادر سیده، وثیقه هم بجای خود قابل تامل است كه البته حنا باید حنایی باشد كه رنگ داشته باشد...

ضمن آنكه ما توی این مملكت رشد كردیم، بزرگ شدیم و به هزار توی آن دیگر آشناییم
اگر شما نزدی چطور آقای رشیدپور پیغام می گذارد بیش از ده ساعت با همسرسابقتان صحبت كرده كه این مدارك افشا نشود؟
اصلا زدی یا نزدی فدای سر همه، مرد باش و با تهمت های جدید سعی در تبرئه خودت نكن...
دهقان
Seychelles
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
۰
۱
هم نامداری كار خیلی زشتی كرد هم وكیل كه اینها رو رسانه ایی میكنن .خانم نامداری بسه مگه هیچ كس جدا نمیشه بعد یكسال فهمیدی كینه چقدر ؟انتقام.اصلا خونه مشترك نداشتند كه حبس بشه ،

روز عید مردمو خراب كردی هر چی فرزاد هیچی نمیگه ول كن نیستی اونم شكایت كرده برید دادگاه ،فقط میخای هوادار جمع كنی ومظلوم بازی دربیاری وطرفتو خراب كنی

اون اگه میتونست خودش اینهمه سال طرح داشت تو تیوی میمومد .جلو یك مستند بگیره تهمت وافترا هی میزنی .حیثیث هم بردی .عید وروحیه مردم هم خراب كردی .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
۰
۰
خداوند به خانم نامداری صبر عطا فرماید و هرچه خیر و صلاح اوست انشا... همان شود. والسلام
هاله
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
۰
۰
دست روی زن بلند كردن هیچ توجیهی نداره.

خانم نامداری من شمارو سر نماز همش دعا میكنم خوشبخت بشین .دخترم زندگی روی زیبایش رو هم به تو نشون میده.همه مردها اینطور نیستن........ ولی انشاله همسر هم كفو و مهربان وباشخصیتی نصیبت میشه. انشاله

نازگل
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
۰
۰
بنده خدا این دختر چقدر سختی كشیده.
یه اسمی دارم دیگه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
۰
۰
سلام
همه میگن بسه و تمومش كنید اما خودتونو جای اونا بذارین مگه میشه از هزار طرف بهت چیزی بگن و سكوت كنی.اما چون دو شخصیت رسانه ای هستن متاسفانه باید صبر كنن و تحمل

نیازمندی ها