jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۸۲۰۹۰   ۰۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۴

ارژنگ امیرفضلی که این روزها در مجموعه نوروزی «سر به راه» ایفای نقش می‌کند، درباره حضور صرف چهره‌ها در برنامه تحویل سال اظهار کرد: کار خلاقانه به برنامه‌ساز برمی‌گردد؛ اینکه لذت و شادی مخاطب را در چه سبدی قرار دهد. اما صرف آوردن افراد هنرمند و چهره در برنامه تحویل سال کار خلاقانه‌ای نیست، بلکه یک سرویس‌دهی خوب است.

پیشنهاد ارژنگ امیرفضلی درباره مهمان لحظه تحویل سال

این بازیگر درباره ویژه برنامه‌های تحویل سال و اینکه تلویزیون چگونه می‌تواند مخاطب را لحظه تحویل سال با برنامه‌های خلاقانه جذب کند‌، با لحنی طنزآمیز گفت: ما که دیگر به گِل نشسته‌ایم و اکنون باید جوان‌ترها بیایند و کار خلاقانه‌تر انجام دهند. اما نکته این است که در آستانه تحویل سال اگر برنامه‌ساز مهمانی بیاورد که استاد ریاضی باشد‌، مهمانی بیاورد که استاد فیزیک باشد و کسی بیاید که از تاریخ تمدن و از معضلات اجتماعی صحبت کند، برای مردم خوب است یا چیزهایی که دلشان را به قنج می‌آورد؟

او در عین حال مطرح کرد: برای مخاطب صد درصد دیدن چند بازیگر که همیشه برایش مبهم است که وای چه می‌کنند یا دیدن یک خواننده جذاب است. همچنین، دیدن کسی که لطیفه می‌گوید می‌تواند برای مخاطب شادی‌آور باشد؛ پس برنامه تحویل سال باید صد درصد به این طرف برود.

بازیگر مجموعه نوروزی «سر به راه» همچنین با اشاره به اینکه صرف حضور چهره‌ها و هنرمندان در برنامه‌های تحویل سال کار خلاقانه‌ای نیست، گفت: این قضیه کاری است که جزو وظایف و سرویس‌دهی خوب است. اما کار خلاقانه به برنامه‌سازها برمی‌گردد که لابه‌لای حضور چهره‌ها کار خلاقانه‌ای انجام داده و لذت و شادی مخاطب را در یک سبد خوب قرار دهند.

ارژنگ امیرفضلی در پایان اظهار کرد: برنامه‌های خلاقانه که ویژه برنامه تحویل سال نیز مشمول آن است، باید دست برنامه‌سازان و افراد جوانی باشد که ایده‌های خوبی داشته باشند. خود من نیز جزو کسانی هستم که اگر کسی بیاید و کار خلاقانه‌ای کند، خوشحال می‌شوم. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها