پرونده قتل عام خانوادگی در خیابان رکنی همدان، با دستگیری سه مظنون و کشف سرنخ‌هایی وارد مرحله تازه‌ای شد.
کد خبر: ۷۸۱۶۵۶
کشف سرنخ‌های جدید در پرونده قتل عام خانوادگی

به گزارش جام‌جم، یازدهم اسفند امسال زن جوان وقتی اعضای خانواده‌اش پاسخی به تماس‌های او ندادند، نگران به خانه آنها رفت و با کلید یدکی وارد آنجا شد و با اجساد مادر پنجاه ساله، دو برادر سی و هشت و بیست و هفت ساله و خواهر هجده ساله‌اش رو ‌به‌رو شد، او با پلیس تماس گرفت و ماجرای این جنایت هولناک را خبر داد.

کارآگاهان جنایی با اعزام به محل حادثه اجساد را به پزشکی قانونی منتقل کردند و تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده آغاز شد.

این در حالی بود که شواهد موجود در صحنه کشف جرم نشان می‌داد از مرگ آنها بیش از یک هفته می‌گذرد.

رییس پلیس آگاهی استان همدان در رابطه با روند رسیدگی به پرونده این قتل عام خانوادگی به جام‌جم گفت: کارآگاهان پس از اطلاع از این ماجرا تحقیقات خود را آغاز و افرادی را به عنوان مظنون دستگیر کردند که تعدادی از آنها آزاد شدند، اما از میان آنها سه نفر همچنان در بازداشت هستند. آنها افرادی بودند که با پسران خانواده مراوده مالی یا کاری داشته‌اند.

سرهنگ رضا زارعی افزود: بررسی‌های کارشناسان پزشکی قانونی نشان داد که مادر و دختر خانواده بر اثر خفگی به قتل رسیده‌اند و پیش از مرگ هم با قاتل یا قاتلان درگیری داشته‌اند. دو پسر خانواده هم با عاملان جنایت درگیری داشته و بعد با شلیک گلوله و ضربه‌های چاقو به قتل رسیده‌اند.

وی یادآور شد: بررسی‌ها نشان می‌داد که پسران این خانواده در زمینه خرید و فروش اشیای عتیقه فعالیت داشته‌اند. پرونده با طرح دو فرضیه قتل بر سر عتیقه و اختلافات خانوادگی در حال بررسی است اما نمی‌توان اظهار نظر قطعی کرد.

زارعی خاطرنشان کرد: تحقیقات از سه مظنون پرونده همچنان ادامه دارد و هنوز بدرستی مشخص نیست که آیا آنها در اجرای سناریوی این جنایت خانوادگی دست داشته‌اند یا نه و تحقیقات از این افراد وارد مرحله جدیدی شده و سرنخ‌های خوبی به دست آمده است اما باید تا رسیدن به نتیجه صبر کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها