jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۱۱۱۴   ۲۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۰

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از تاثیر قطعی مثبت و منفی و ۲۵ درصدی سوابق تحصیلی در آزمون سراسری پذیرش دانشجو سال ۹۴ خبر داد.

تاثیر مثبت و منفی سوابق تحصیلی در کنکور 94

علی زرافشان در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: تاثیر سوابق تحصیلی دوره متوسطه در کنکور سال 94 همانند کنکور گذشته 25 درصد است بـا ایـن تفـاوت کـه در کـنکـور امـسـال تـاثـیـر مـثبـت و منـفـی هـر دو اعـمـال مـی‌شـود.

معاون وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: سوابق تحصیلی دانش آموزان درکاهش و افزایش تراز و رتبه آنها در کنکور سال آینده تاثیرگذار است و همانند سال‌های گذشته فقط تاثیر مثبت نخواهد داشت.

زرافشان گفت: موضوع اعمال سوابق دروس دوره پیش دانشگاهی در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب نشده است و سوابق دوره پیش دانشگاهی در پذیرش دانشجو تاثیر نخواهد داشت.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: سوابق فارغ التحصیلان‌ خرداد، شهریور و دی امسال به سازمان سنجش ارسال شده است و تاثیر قطعی 25 درصدی آن درکنکور امسال اعمال می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر