jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۹۹۲۲ ۲۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

امدادگرانی که 17 آلمانی را در ارتفاعات دماوند نجات داده بودند ، 200 یورویی را که از گردشگران آلمانی هدیه گرفته بودند به کودکان بی‌سرپرست آلمانی هدیه دادند.

به گزارش مهر، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران گفت: عصر دوشنبه گذشته از طریق تماس تلفنی پلیس ۱۱۰ به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات‌های اضطراری جمعیت هلال‌احمر مفقود شدن ۱۷ گردشگر آلمانی اطلاع داده شد. این گردشگران خارجی که برای تفریح به آنجا رفته بودند با بروز مه و برف و کولاک شدید راه برگشت را گم کرده و درون دره‌ای گرفتار شدند.مهدی ولی‌پور افزود: 16 نجاتگر و پرسنل جمعیت هلال‌احمر از پایگاه‌های امداد و نجات پلور، گزنک و شهرستان آمل برای نجات گردشگران اعزام شدند و با گذشت هشت ساعت عملیات آنها را نجات دادند.

گردشگران آلمانی که نجات پیدا کرده بودند برای تشکر از نجاتگران جمعیت هلال‌احمر ۲۰۰ یورو به آنها هدیه کردند که نجاتگران ایرانی تصمیم گرفتند هدیه گردشگران را به کودکان بی‌سرپرست کشور آلمان هدیه کنند.گردشگران پس از نجات از سرما به سفر تفریحی خود ادامه دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر