jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۷۹۸۶۱ ۲۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۹

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه خبر داد

رونمائی از نسل‌های جدید موشکی در سال 94

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از رونمایی نسل های جدید موشکی در سال آینده خبر داد و گفت: سال آینده موشک های فاتح 110، میانبرد قیام و قدر منسوخ و از رده خارج می شود و از نسل‌های جدید موشکی رونمایی می شود.

رونمائی از نسل‌های جدید موشکی در سال 94

سردار سرتیپ امیر علی حاجی زاده در حاشیه پانزدهمین کنگره سرداران و 4 هزار شهید منطقه 17 تهران در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما گفت: این موشک ها همان برد موشک های سابق را دارند اما از نظر تکنولوژی و فنآوری پیشرفته تر هستند.

مدیریت جهادی درمقابله با تحریم

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین تاکید کرد: باید همچون عرصه موشکی که تحریم ها بر آن اثر ندارد در زمینه اقتصادی و فرهنگی نیز با مدیریت جهادی عمل کرد.

سردار سرتیپ حاجی زاده در ادامه افزود: امروز آمریکا با پول عربستان، قطر و کشورهای مرتجع منطقه و با فکر و برنامه صهیونیستی ـ انگلیسی منطقه را به آشوب کشیده است و اقدامات تروریستی در منطقه پیاده می کند، اما ایران اسلامی کشوری با ثبات و دارای امنیت است.

وی با اشاره به رونمایی چند روز پیش از موشک کروز دوربرد با نام سومار گفت: این توفیق در شرایط تحریم گزنده بدست آمده است.

ضرورت نگاه به داخل

حاجی زاده به مذاکرات هسته ای با کشورهای 1+5 اشاره کرد و افزود: باید بدانیم که در این مذاکرات با دشمن مذاکره می کنیم و اگر آن ها تحریم بانکی و نفتی را بردارند باز مشکلات حل نمی شود مگر با شیوه جهادی و نگاه به داخل.

فرمانده هوا فضای سپاه مشکلات فرهنگی را یکی دیگر از دغدغه های مردم خواند و گفت: اکنون 167 شبکه فارسی زبان در حال بمباران فرهنگی مردم به ویژه جوانان هستند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر