jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۸۹۲۱   ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۲

جام جم ورزشی: سعید معروف به سرعت در روسیه تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان خارجی تبدیل شده است.

سعید معروف ، محبوب ترین ایرانی روسیه

به گزارش جام جم ورزشی ، سعید معروف این روزها با زنیت کازان روسیه می تازد. زنیت کازان با این ستاره درخشان ایرانی رقابت های مختلف در لیگ والیبال روسیه، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی پشت سر می گذارد. در این میان سعید معروف یکی از عمده ترین نقش ها را در پیروزی تیم ایفا می کند. اما او که به عنوان برترین پاسور جهان شناخته می شود نه تنها یکی از بهترین های لیگ والیبال روسیه شناخته می شود که یکی از محبوب ترین ها نیز به شمار می رود. او به سرعت جای خود را دل هواداران این تیم روسی باز کرده و محبوب ترین بازیکن تیمش است. هواداران زنیت کازان مدام به تمرینات این تیم مراجعه می کنند و تقاضای عکس با لژیونر ایرانی زنیت کازان دارند. صفحه های اجتماعی او نیز " دنبا کننده" های زیادی از روسیه دارد. محبوبیت او در خارج از کشور قابل مقایسه با هیچ ورزشکار دیگری در تاریخ ورزش ایران نیست. این والیبالیست مدام در روسیه بر روی جلد نشریات می رود. از شانس او که بگذریم توانایی های بی نظیر این بازیکن نیز در این محبوبیت بسیار تاثیرگذار بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها