jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۸۰۳۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۶

جام جم ورزشی: دو باشگاه منچستریونایتد و لیورپول برای جذب یک بازیکن پرتغالی جنگی تمام عیار را آغاز کرده اند.

جنگ 35 میلیون پوندی منچستریونایتد و لیورپول

به گزارش جام جم ورزشی ، ویلیام کاروالیهو بازیکن 22 ساله اسپورتینگ لیسبون پرتغال مد نظر دو باشگاه مطرح انگلیسی منچستریونایتد و لیورپول قرار دارد. رقابت ها این دو باشگاه بر سر جذب این بازیکن قیمت وی را بالا برده و به مرز 35 میلیون پوند رسانده است این در حالی است که کاروالیهو در ابتدا حدود 20 میلیون پوند قیمت داشت. لیورپول قصد دارد این پرتغالی را جایگزین استیون جرارد کند که در پایان فصل از باشگاه جدا می شود. منچستریونایتد نیز به دنبال تقویت تیم جهت حضور در اروپاست. تا به حال سابقه نداشته که این دو تیم در سال های اخیر بر سر جذب یک بازیکن تا این حد با یکدیگر رقابت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر