jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۷۶۰۸   ۱۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۱:۴۱

جام جم ورزشی: هر چند روبرت لواندوفسکی در بایرن مونیخ چندان راضی کننده ظاهر نشده است اما این دلیل نمی شود که مشتری دندانگیری نداشته باشد.

ستاره لهستانی در رئال مادرید؟

به گزارش جام جم ورزشی ، این مهاجم 25 ساله باشگاه بایرن مونیخ آلمان هم اکنون از سوی رئال مادرید پیشنهاد دارد و گفته می شود رئالی ها حاضرند برای این مهاجم لهستانی 45 میلیون یورو بپردازند. لواندوفسکی فصل گذشته در دورتموند بازی می کرد اما به بایرن مونیخ پیوست. او البته در بایرن مونیخ چندان ستاره تاثیر گذاری ظاهر نشده است. رسانه های آلمانی از اختلاف او با پپ گواردیولا سخن به میان می آورند و این باعث شده است تا احتمال جدایی این مهاجم لهستانی از بایرن مونیخ زیاد باشد.

لواندوفسکی دو فصل پیش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که بین رئال و دورتموند برگزار شد چهار گل به رئال زد و نام خود را در تاریخ ثبت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها