jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۷۴۷۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

به دنبال انتقاد اخیر رئیس مجلس از اظهارات وزیر کشور درباره ورود پول‌های کثیف به رقابت‌های انتخاباتی، عبدالرضا رحمانی فضلی، اظهار کرد: من آقای لاریجانی را فرد منصف و در برخورد با این مسائل جدی می‌دانم ولی به نظر من اطلاعات درستی از سخنان من به ایشان نداده بودند و ایشان از اصل صحبت‌های من اطلاع نداشته و تصور کرده‌بودند که من گفته‌ام انتخاباتی که به شکل‌گیری مجلس فعلی انجامیده، مشکل داشته است.

به گزارش تسنیم، وزیر کشور ادامه داد: من به همه تذکر دادم که با توجه به اهمیت حوزه قدرت، باید مواظب باشیم تا دارندگان پول کثیف که به دنبال ساخت حاشیه امنی برای خود هستند، موفق نشوند.

رحمانی فضلی گفت: آقای لاریجانی گفته بودند که «ما قانون داریم، مگر قانون نداریم؟!»، حتماً قانون داریم و کشور ما براساس قانون اداره می‌شود ولی باید توجه داشت که قانون به تنهایی کافی نیست؛ مگر ما قانون نداشتیم که شهرام جزایری به‌وجود آمد؟ مگر ما قانون نداشتیم که فساد سه هزار میلیاردی به‌وجود آمد؟ مگر قانون نداشتیم که بابک زنجانی‌ها به وجود آمدند؟! در کنار قانون، اجرای دقیق و قوی قانون و نظارت درست بر اجرا باید وجود داشته باشد چرا که تنها با در کنار هم بودن قانون، اجرا و نظارت می‌توانیم با این جریانات کثیف مبارزه کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر