jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۶۸۱۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۹

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران خبر داد:

آسیب دیدگی بیش از 90 هزار تهرانی در نزاع

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: 91 هزار و 288 نفر در استان تهران از ابتدای فروردین تا دی سال جاری به علت آسیب دیدگی بر اثر نزاع، به پزشکی قانونی این استان مراجعه کردند.

آسیب دیدگی بیش از 90 هزار تهرانی در نزاع

بشیر نازپرور امروز چهارشنبه با بیان این مطلب، افزود: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعان نزاع 89 هزار و 561 نفر بود، 9.1 درصد افزایش یافته است.


وی، 60 هزار و 191 نفر از کل مراجعان بر اثر نزاع را مرد و 31 هزار و 97 نفر را زن عنوان کرد.

نازپرور افزود: این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل، 59 هزار و 175 نفر از مراجعان نزاع به پزشکی قانونی استان مرد و 30 هزار و 386 نفر زن بوده اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه آمار نزاع در دی ماه با رشد 12 / 7 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بود، افزود: هفت هزار و 926 نفر در دی ماه به علت صدمه بر اثر نزاع به پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده اند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر