jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۶۷۷۰   ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۱

جام جم ورزشی: از خداحافظی کارلوس پویول از فوتبال خیلی نمی گذرد. او در پایان فصل گذشته برای همیشه کفش هایش را آویخت.

اشک های کاپیتان محبوب بارسلونا

به گزارش جام جم ورزشی ،چیزی که باعث شد پویول برای همیشه با فوتبال خداحافظی کند به مصدومیت های پی در پی و طولانی وی برمی گردد که او را مجبور به آویختن کفش ها کرد. این اسطوره باشگاه بارسلونا 15 فصل پیاپی برای این تیم کاتالانی بازی کرده بود.

پویول به رسم جا افتاده در میان بسیاری از فوتبالیست های مطرح و سرشناس دنیا اقدام به چاپ کردن کتاب کرد اما برخلاف بسیاری از کتاب های دیگر فوتبالیست ها این کتاب درباره زندگی نامه و یا فوتبال نیست، پویول این کتاب را درباره یکی از دوستان بسیار صمیمی اش نوشته که به دلیل ابتلا به سرطان درگذشته است.

پویول در مراسم رونمایی از این کتاب به توضیح درباره این کتاب پرداخت و عنوان داشت این کتاب درباره میکی روکه دوست صمیمی اش است و زندگی او را زیر ذره بین قرار داده است. روکه که از بهترین و دوستان صمیمی کاپیتان سابق بارسلونا بوده در سال 2012 درگذشت.

پویول در هنگام معرفی این کتاب به شدت احساساتی شد و در مقابل خبرنگاران و عکاسان اشک ریخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها