jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۶۴۳۱   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۰

جام جم ورزشی: بازیکن لیگ برتر انگلیس با یک رسوایی اخلاقی که دستگیری وی را به همراه داشته جنجال گسترده ای در مطبوعات به پا کرده است.

رسوایی بزرگ و پر سر و صدای بازیکن لیگ برتر انگلیس

به گزارش جام جم ورزشی ، آدام جانسون بازیکن تیم ساندرلند انگلیس که سابقه بازی کردن در لیگ برتر انگلیس را هم دارد به جرم تعرض به یک دختر نوجوان شب گذشته از سوی پلیس دستگیر شد. باشگاه ساندرلند نیز در پی این اتفاق این بازیکن خطاکار را بلافاصله اخراج کرد و عضویت وی را به حالت معلق درآورد. جانسون هنگامی دستگیر شد که در ویلای یک و نیم میلیون پوندی خود در حال استراحت بود. این بازیکن 27 ساله که هفته ای 50 هزار پوند از ساندرلند به عنوان دستمزد می گرفت از سوی پلیس "دورهام" دستگیر شده است. جانسون که در سال 2012 در ازای 10 میلیون پوند از منچسترسیتی به ساندرلند پیوست به تازگی پدر شده است.

این بازیکن هنوز درباره اتهام بزرگ خود صحبتی به میان نیاورده است.

او در ویلای گران قیمت خود دستگیر شده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها