jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۱۱۳   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۴:۰۰

جام جم ورزشی: لیونل مسی که در سال 2014 آن فروغ همیشگی را نداشت دوباره در سال 2015 به روزهای خوب خودش بازگشته است.

پیتزا ، راز افت لیونل مسی در سال 2014 !

سال سیاه ٢٠١٤ برای مسی به پایان رسیده و سال روشن ٢٠١٥ برای او شروع شده است؛ ستاره آرژانتینی بارسلونا که سال پیش نشانی از مسی همیشگی نداشت نتوانست توپ طلارا به دست بیاورد و با چشمانی حسرت بار رونالدو را دید که به توپ طلابوسه زد. بااین حال او در این سال دوباره به اوج برگشت و در ٢٠١٥ به تنهایی بیش از سه مهاجم کارکشته رئال مادرید گلزنی کرده است. به گزارش فیگارو به نظر می رسد راز موفقیت مسی در سال جدید تغذیه او است. نمایش خیره کننده لئو در دیدار برابر من سیتی در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد که او نه تنها در لیگ، بلکه در بازی های اروپایی هم دوباره به اوج برگشته است. مسی البته با زدن ٢٧گل در لالیگا هم خودش را به کریس رونالدو نزدیک تر کرده و منتظر سبقت گرفتن از این بازیکن است. البته کارلوس رکساچ، یکی از اعضای بلندپایه و سابق باشگاه بارسلونا «پیتزا» را دلیلی برای ناکامی مسی توصیف کرده است! او در گفت وگو با «رجیو٧» در این مورد گفت: «اگر به قبل از ٢٠١٤ برگردیم می بینیم که مسی در باشگاه غذا می خورد و همانجا هم استراحت می کرد، ولی سال٢٠١٤ مسی بیش از چیزی که باید پیتزا خورد و آن طور افت کرد». این اظهارنظر ابتدا برای مطبوعات اسپانیا طنزآمیز به نظر رسید، ولی آنهایی که در باشگاه رابطه نزدیکی با مسی دارند اعلام کرده اند که این بازیکن آرژانتینی عاشق پیتزاست و حرف های رکساچ چندان بی دلیل نیست. مسی البته در تست های تمرینی که در بارسا هم داده نسبت به سایر مهاجمان این تیم کندتر شده بود که حالابه نظر می رسد با خوردن پیتزای کمتر این مشکل را هم حل کرده است!

(شرق)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها