jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۶۰۸۵   ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۹

قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه‌‌های شهرک شریعتی و میدان ولیعصر:

دولت سهم ناچیزی از هزینه‌های مترو را می‌پردازد

شهردار تهران گفت:‌ هیچگاه توقع بیجا از دولت نداریم، طبق قانون ۵۰ درصد هزینه ساخت مترو به عهده دولت است ولی سهم ناچیزی از این درصد پرداخت می‌شود.

دولت سهم ناچیزی از هزینه‌های مترو را می‌پردازد

محمدباقر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه‌‌های شهرک شریعتی و میدان ولیعصر از خط 3 متروی تهران، اظهار داشت:‌ مردم اطمینان داشته باشند که ما با همه وجود و توان نسبت به تعهداتی که به آنها داریم، عمل می‌کنیم و با همه مشکلاتی که درپیش است، دست و پنجه نرم می‌کنیم.

وی افزود: ‌ما هیچگاه توقع بیجا از دولت نداریم اما طبق قانون 50 درصد هزینه ساخت مترو به عهده دولت است ولی سهم ناچیزی از این درصد پرداخت می‌شود اما با این حال لب به گله نمی‌گشاییم و همانطور که به مردم گفته‌ایم به توسعه مترو پرداخته و سختی‌های آن را به جان می‌خریم هرچند زخم زبان‌هایی می‌شنویم و بعضاً یادداشت‌هایی منتشر می‌شود که از مبنا کذب است و ما وقت نداریم به این موضوعات جواب دهیم.

شهردار تهران گفت:‌مردم آگاه هستند و فهم و درک بالایی دارند و منصفانه‌ترین قضاوت‌ها را می‌کنند. بازهم به مردم می‌گوییم سختی‌ها، محدودیت‌ها و فشارها مانع انجام کار و تعهد ما در اجرای پروژه‌ها نیست.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها