jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۵۷۰۴   ۱۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۳

جام جم ورزشی: محمد نوری که جام جهانی و جام ملت های آسیا را از دست داد باز هم جایی در نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی نخواهد داشت.

کاپیتان پرسپولیس باز هم در تیم ملی نیست؟!

محمد نوری که دو تورنمنت بزرگ در زمان حضور کارلوس کی‌روش را از دست داده، در لیست جدید سرمربی تیم ملی برای دیدار برابر سوئد هم نام او قرار نگرفته است.
کاپیتان سرخ‌ها که در این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب تیمش داشته قربانی عدم تعریف پست 10 در ترکیب تیم ملی شده و کارلوس کی‌روش اعتقادی به این پست در ترکیب تیمش ندارد و آخرین بار با حضور مجتبی جباری از این سیستم در تیم ملی استفاده می‌کرد.
تیم ملی در حال حاضر با سیستم 3-3-4 به میدان می‌رود و اعتقاد کی‌روش به وینگر دلیلی است که کارشناسان اعتقاد دارند باعث شده تا نوری از تیم ملی دور بماند. کی‌روش که پیش از جام ملت‌های آسیا از محمد نوری برای حضور در اردوی افریقا نیز دعوت کرده بود بعد از اینکه از گماردن او در پست وینگر جواب نگرفت تصمیم گرفت تا از روی نام او عبور کند و کاپیتان آماده سرخ‌ها را برای حضور در جام ملت‌ها به آسیا نبرد.
این در حالی است که محمد نوری طی هفته‌های گذشته یکی از ستون‌های اصلی تیمش بوده و پرسپولیس بدون حضور او در بازی‌هایش خلا بزرگی‌ را احساس می‌کرد اما کی‌روش به نظر می‌رسد اعتقادی به سبک و پست بازی نوری ندارد تا بار دیگر او غایب بزرگ و شوک در ترکیب تیم ملی باشد.
لیست ابتدایی و 50 نفره تیم ملی برای دیدار برابر سوئد در حالی اعلام شده که کاپیتان پرسپولیس جایی در آن ندارد و تنها نام سه سرخ‌پوش در آن دیده می‌شود و البته گفته می‌شود فعلا این لیست بسته نشده و هنوز جای امیدواری برای حضور بازیکنان در آن وجود دارد.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها