jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۵۶۷۵   ۱۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۱

جام جم ورزشی: قرار نیست هر زمانی که پای رکوردشکنی به میان بیاید اسمی از کریستیانو رونالدو و یا لیونل مسی برده شود.

ثبت یک رکورد فوق العاده در لالیگا به دست یک بازیکن گمنام

به گزارش جام جم ورزشی ، دیشب در هفته بیست و پنجم لالیگا یک رکورد ثبت شد. بر خلاف همیشه این رکورد از سوی بازیکنی به غیر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به دست آمد. بازیکن رکورد زن آلبرتو بوئنو نام دارد و در رایو وایکانو بازی می کند. تیم رایووایکانو دیشب موفق شد با نتیجه پر گل چهار بر دو لوانته را شکست بدهد و با این پیروزی با 29 امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارد. بوئنوی 26 ساله هر چهار گل تیمش را به ثمر رساند. گل های او در دقایق 23، 32، 33 و 38 به ثمر رسیدند. البته در سال های اخیر بازیکنانی بوده اند که در لالیگا در یک مسابقه به تنهایی چهار گل زده اند اما کار بوئنو هنگامی ارزش بیشتری پیدا می کند که بدانیم او این چهار گل را در 15 دقیقه زده است.

از سال 1990 هیچ بازیکنی در فوتبال اسپانیا نتوانسته چنین رکوردی را از خود به جای بگذارد. در آن سال هم پدرو آلکانیز، در 34 دقیقه موفق شده بود چهار بار دروازه تنریف را باز کند تا تیمش (کاستیون) را به برتری برساند.

مهاجم رایووایکانو با این رکورد نامش را وارد کتاب رکوردهای گینس می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها