jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۷۴۹۰۳   ۰۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۲:۴۵

«قندپهلو» نوروزی با اجرای رضا رفیع، شهرام شکیبا و ناصر فیض و با حضور طنزپردازان تاجیکستان و افغانستان برای پخش از شبکه آموزش سیما تولید می‌شود.

«قند پهلو» نوروزی با حضور شاعران افغانستانی و تاجیکستانی

سری جدید برنامه «قندپهلو» ویژه ایام نوروز به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی در 16 قسمت 60 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه آموزش تولید می‌شود.

سری جدید برنامه «قندپهلو» ویژه ایام نوروز به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی در 16 قسمت 60 دقیقه‌ای با حضور طنزپردازان تاجیکستان و افغانستان برای پخش از شبکه آموزش تولید می‌شود.

همانند دوره‌های گذشته در این سری نیز رضا رفیع اجرای برنامه را بر عهده خواهد داشت و شهرام شکیبا و ناصر فیض داوران اصلی هستند، اما تفاوت اساسی در شرکت‌کنندگان برنامه است.

قرار بر این شده که برگزیدگان دوره‌های گذشته «قندپهلو» در قالب تیم طنزپردازان جمهوری اسلامی ایران با طنازان کشورهای تاجیکستان و افغانستان به رقابت بپردازند.

پیش‌تولید و طراحی این برنامه آغاز و بزودی تولید این برنامه آغاز می‌شود. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها