jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۴۹۰۲   ۰۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۷

کلاه قرمزی به جای آغاز نوروز، از ششم فروردین روی آنتن می‌رود

برای ملاقات با کلاه قرمزی، تا نیمه نوروز صبر کنید

با تأیید روابط عمومی شبکه دو، مشخص شد سازندگان مجموعه کلاه قرمزی، ویژه برنامه نوروزی جدید خود را این بار بدون هرگونه حاشیه پردازی و اختلاف نظر خواهند ساخت، اما زمان پخش آن دچار تغییراتی شده است.

برای ملاقات با کلاه قرمزی، تا نیمه نوروز صبر کنید

در حالی که تا چندی پیش ساخت سری جدید کلاه قرمزی در هاله‌ای از ابهام و تردید بود، گویا پیش تولید این مجموعه اخیراً در سکوت خبری آغاز شده است و قطعاً در ایام نوروز 94 پخش خواهد شد.

ضبط مجموعه از هفته آینده آغاز خواهد شد. در خبر روابط عمومی شبکه دو آمده است: «عروسک‌گردان‌ها و صداپیشه‌های «کلاه قرمزی» در آرامشی حرفه‌ای مشغول تمرین نهایی هستند و به زودی ضبط این مجموعه تلویزیونی آغاز می‌شود. سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» در ۲۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای پخش در نوروز و اعیاد سال ۹۴ تولید می‌شود. مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» به کارگردانی ایرج طهماسب که بیش از ۲۰ سال است در اعیاد و مناسبتهای خاص میهمان خانواده‌های ایرانی می شود، نوروز ۹۴ نیز روی آنتن شبکه دو می رود. کلاه قرمزی یکی از محبوب‌ترین عروسکهای چند نسل مخاطبان است که هر سال با اتفاقات تازه‌ای به تلویزیون می آید تا قصه‌ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند».
از فحوای جملات این خبر نیز می‌توان دریافت مدیران شبکه به توافق دو جانبه رضایت بخشی درباره تولید مجموعه با سازندگان رسیده‌اند و بینندگان می‌توانند امیدوار باشند امسال دغدغه‌ها و نگرانی‌های سالهای قبل مبنی بر نرسیدن یا تولید نشدن این مجموعه را نخواهند داشت.
اما نکته جالب درباره کلاه قرمزی سال 94 آن است که به جای آغاز نوروز، از ششم فروردین روی آنتن خواهد رفت. این تمهید به خاطر آن اندیشیده شده که نوروز امسال همزمان با ایام فاطمیه است. البته چون کلاه قرمزی در 22 قسمت تولید خواهد شد، از ششم فروردین آغاز می‌شود و تا 21 فروردین ادامه خواهد داشت. این در حالی است که سازندگان کلاه قرمزی هفت قسمت از برنامه را نیز ویژه پخش در اعیاد مذهبی خواهند ساخت که در طول سال روی آنتن خواهد رفت.
این مجموعه به کارگردانی ایرج طهماسب تولید می‌شود و او به همراه حمید جبلی نویسندگی آنرا نیز بر عهده دارد. تهیه کنندگی این مجموعه را نیز حمید مدرسی برعهده دارد.
(بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر