jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۷۴۲۸۹   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

نمایش رادیویی «نفرین زمین» از مجموعه داستان‌های آگاتا کریستی به کارگردانی ژاله علو از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، نمایش «نفرین زمین» را فریده دلیری تنظیم رادیویی کرده و ماجرای عمارتی قدیمی و زیباست که در محله کولی‌آباد به مزایده گذاشته شده است، ولی در میان مردم شایعه است که کولی‌ها آن را نفرین کرده‌اند. در ادامه، زوج جوانی آن عمارت را می‌خرند و اتفاقاتی برای آنها می‌افتد. این نمایش با هنرمندی امیر جوشقانی، هرمز سیرتی، مهین فردنوا، احمد لشینی، نازنین مهیمنی، ماندانا اصلانی و تهیه‌کنندگی زهرا عبداله‌زاده تولید شده است. نمایش نفرین زمین ساعت 15 و 30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

شکاف نسل‌ها در رادیو تهران

برنامه دور یک میز رادیو تهران امروز ساعت 13 و 30 دقیقه با بررسی شکاف نسل‌ها از رادیو تهران پخش می‌شود. این برنامه کاری از گروه اجتماعی و خانواده رادیو تهران است که با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و با بررسی موضوع شکاف نسل‌ها در قالب گفت‌وگو با کارشناسان پخش می‌شود.

مجله روز برای فضای مجازی

رادیو معارف امروز در برنامه مجله روز موضوع تهدیدهای فضای مجازی و سایبر را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در این برنامه کاظم فولادی، استاد دانشگاه و عضو هیات علمی اندیشکده یقین ضمن ارائه تعریف دقیق از فضای مجازی و سایبر به معرفی و اقدامات پنج سازمان آنگلوساکسون از جمله آژانس امنیت ملی آمریکا پرداخته و تهدیدهای امنیتی، اقتصادی،‌ سیاسی و اجتماعی در قالب دکترین اسب تروا را بیان خواهد کرد. برنامه مجله روز ساعت 8 و 40 دقیقه پخش می‌شود.

«زندگی، زمین مسابقه نیست» در رادیو سلامت

برنامه خانه ما شبکه رادیویی سلامت امروز با موضوع زندگی زمین مسابقه نیست پخش می‌شود.

این برنامه کاری از گروه سلامت روان و خانواده از ساعت 13 و 20 دقیقه با حضور دکتر دارینی، روان شناس به بررسی خصوصیت روانی افرادی که زندگی را زمین مسابقه می‌بینند و همیشه در حال رقابت هستند، می‌پردازد.

برنامه افق روشن کاری از گروه سلامت اجتماعی، از ساعت 9 و 5 دقیقه با حضور فرزاد هوشیار پارسیان، مدیرعامل سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و شهلا میرگلو بیات، نایب‌رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی به موضوع شهر بدون تکدی اختصاص دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر