jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۷۴۲۲۸   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۳

"فاطمه معتمدآریا "، کتاب عادل فردوسی‌پور را در دانشگاه شهید چمران اهواز رونمایی می‌کند.

معتمدآریا به خاطر فردوسی‌پور به اهواز می‌رود

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران روز پنج شنبه -7 اسفند- در مراسم رونمایی از کتاب «دشمن فوتبال»در دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز (به عنوان یکی از بخش‌های جنبی جشنواره‌ی فیلم‌های علمی اهواز برگزار می‌شود) حضور خواهد داشت.

این کتاب نوشته سایمون کوپر است که عادل فردوسی‌پور آن را ترجمه کرده و از سوی نشر «چشمه» روانه بازار شده است.

فاطمه معتمدآریا که این روزها مهمان جشنواره فیلم‌های علمی است می‌گوید که برگزاری چنین جشنواره‌ای به علم و هنر وزن می‌دهد.

او معتقد است: این جشنواره ، تلفیقی از هنر و علم محسوب می‌شود.

این بازیگر افزود: با وجود این که علم و سینما کاملا جدا از هم به نظرم ی‌رسند، ولی در صورتی که درکنار یکدیگر قرار بگیرند، به درک بهتر مفهوم هر دو مقوله کمک خواهند کرد.

معتمدآریا با اشاره به برگزاری این جشنواره ازسوی دانشگاه شهیدچمران اهواز گفت: استان خوزستان ظرفیت برگزاری چنین جشنواره‌های بزرگی را دارد.

جشنواره فیلم‌های علمی که کارش را از 3 اسفند در اهواز، آبادان و خرمشهر آغاز کرده تا 8 اسفند ادامه دارد.

مراسم رونمایی از کتاب عادل فردوسی‌پور در قالب برنامه «سینما فوتبال» برگزار می‌شود که علاوه بر رونمایی از کتاب، شامل دیدار تیم‌های رسانه به کاپیتانی فردوسی پور و پیشکسوتان آبادان به کاپیتانی تهامی ‌ور هم هست.

در این بخش همچنین فیلم‌هایی با موضوع فوتبال در سینماهای اهواز، آبادان و خرمشهر به نمایش گذاشته می‌شود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها