jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۷۳۴۹۶ ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۴

با ورود وزیر امور خارجه آمریکا به ژنو برخی خبرگزاری ها از آغاز دیدار وزرای امور خارجه ایران و آمریکا خبر دادند.

آغاز گفتگوهای دوجانبه ایران و آمریکا

به گزارش واحد مرکزی خبر از ژنو «جان کری» ، وزیر امور خارجه آمریکا وارد هتل ویلسون شهر ژنو محل برگزاری مذاکرات ایران و گروه 5+1 شد.

امروز همچنین ملاقاتهایی در سطح معاونان میان ایران و آمریکا و کشورهای اروپایی به صورت دوجانبه و سه جانبه برگزار شد.

رییس سازمان انرژی اتمی ایران و وزیر انرژی آمریکا هم در هتل ویلسون ژنو با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر از ژنو، «علی اکبر صالحی» و «ارنست مونیز »، وزیر انرژی آمریکا قبل از ظهر امروز دو دور در باره مسائل عالی فنی دیدار و گفتگو کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر