jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۷۳۳۷۳   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۷

معاون وزیر خارجه سوریه در سخنانی تاکید کرد دمشق در وقت مناسب پاسخ تجاوز ترکیه را خواهد داد.

سوریه: پاسخ تجاوز ترکیه را خواهیم داد

به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، فیصل مقداد، معاون وزیرخارجه سوریه در گفتگوی تلفنی با این شبکه با اشاره به ورود نیروهای نظامی ترکیه به خاک سوریه گفت: این اقدام رژیم اردوغان علیه سوریه بداخلاقی جدیدی علیه خاک سوریه و حاکمیت ماست.

وی افزود: مردم سوریه و ترکیه روابط خوبی باهم داشته‌اند و این تجاوزگری چهره واقعی مقامات ترکیه را نمایش می‌دهد. رژیم ترکیه افزون بر پشتیبانی مالی و تسلیحاتی از تروریست‌ها و آدمکش‌ها و اعزام آنها به خاک جمهوری عربی سوریه اکنون به خاک سوریه نیز تجاوز کرده است. ما معتقدیم روابط دوستانه رژیم ترکیه با داعش این رژیم را ترغیب کرده است تا دست به چنین تجاوز آشکاری بزند. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها