jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۷۱۹۵۸   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

عملکرد آقای ضرغامیحاکی از توجه به همه سلایق سیاسی درون نظام بود

تکذیب ادعای برخی روزنامه‌ها درباره ضرغامی

عیسی بخشی‌ با تکذیب برخی اخبار مطرح شده به نقل از رییس سابق سازمان صدا و سیما گفت: باور و عملکرد آقای ضرغامی همواره حاکی از احترام و توجه به همه سلایق سیاسی درون نظام بوده است.

تکذیب ادعای برخی روزنامه‌ها درباره ضرغامی

عیسی بخشی‌ رئیس دفتر عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صداوسیما ضمن تکذیب خبر منتشر شده در برخی روزنامه‌های امروز گفت:‌ باور و عملکرد آقای ضرغامی همواره حاکی از احترام و توجه به همه سلایق سیاسی درون نظام بوده است.

وی ادامه داد: حرکت بر اساس اهداف سازمانی از جمله حفظ استقلال و بی‌طرفی در همه عرصه‌ها موضوعی است که همواره مورد تأکید و توجه رسانه ملی بوده و هست.

بخشی‌ تصریح کرد: تنظیم مصاحبه‌های انحرافی و ناشیانه بر اساس یک خبر کذب نیز از جمله حرکت‌های جناحی و غیرحرفه‌ای این نشریات است که برای مخاطب خود کمترین آگاهی و شعور را قائل نیستند.

برخی روزنامه‌های اصلاح‌طلب امروز چهارشنبه 29 بهمن در مطلبی به نقل از عزت‌الله ضرغامی نوشته‌اند نادیده گرفتن یک جناح سیاسی از اهداف صدا و سیما بود. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر