jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۱۷۵۳ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۱

بازیگر مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون ایران که قرار بود مقابل دوربین فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم» قرار بگیرد، به دلیل شرایط نامناسب جسمانی از حضور در این فیلم انصراف داد.

انصراف محمدعلی کشاورز از بازی در فیلم ناصر حجازی

محمد علی کشاورز ضمن ابراز تاسف از بابت عدم حضور خود در فیلم مردی که مورد علاقه وی است، گفت: ناصر حجازی مردی به واقع ورزشکار بود که خصوصیات پهلوانی در این عزیز از دست رفته به خوبی دیده می شد.

وی افزود: ناصر حجازی انسانی بود که همه مردم او را دوست داشتند، زیرا او نیز مردم را دوست داشت. این حقیقت زندگی است که سرانجام در لحظه ای باعث خداحافظی تمام انسانها از جمله بزرگ مردی چون ناصر حجازی می شود. (بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر