jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۶۱۳   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۷:۰۰

جام جم ورزشی: یکی از دروازه بانان لیگ برتری پس از اتفاقاتی که در طول بازی تیمش برای او افتاده ساعت ۴ صبح به خانه یکی از دوستان خبرنگارش رفته و از او خواسته تا با وی در همان ساعت مصاحبه و آن را منتشر کند.

مصاحبه گلر معروف آن هم ساعت۴ صبح

خبرنگاری که دوست این دروازه بان بود پس از تماس های مکرر این گلر، از خواب پریده و سراسیمه و باتعجب احساس کرده که خواب مانده و نتوانسته به سر کارش برسد! او که از شدت ترس نمی دانست چکار کند به آن گلر گفته ساعت ۴ صبح است و من از تو سوالی ندارم اما آن دروازه بان اصرار کرده که باید در همان ساعت با او مصاحبه شود!
ظاهرا در نهایت این دو به نتیجه نرسیدند و دروازه بان با خودروی چندصدمیلیونی اش با سرعت محل را ترک کرده است اگرچه که شتاب صفر تا صد ماشینش همه اهالی محل را از خواب بیدار کرده است.

(بنکر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها