jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۷۰۰۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۰

برادر روحانی در مجلس ختم مادر احمدی نژاد عصبانی شد:

بیجا می‌گویند من از بابک زنجانی پول گرفته‌ام

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما ۵ میلیارد از بابک زنجانی گرفته‌اید؟ گفت: این فرار به جلو برای دوستانی است که از این پول‌های مفت گرفته‌اند و امروز می‌خواهند کثافت‌کاری‌های‌شان را با این حرف‌ها جبران کنند.

بیجا می‌گویند من از بابک زنجانی پول گرفته‌ام

حسین فریدون دستیار ویژه رئیس‌جمهور بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم ختم والده محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا شما مبلغ 5 میلیارد تومان از بابک زنجانی برای کمک به ستاد انتخاباتی آقای روحانی در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری دریافت کرده‌اید؟ گفت: این فرار به جلو برای دوستانی است که از این پول‌های مفت گرفته‌اند و امروز می‌خواهند کثافت‌کاری‌های‌شان را با این حرف‌ها جبران کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما برای ارائه توضیحات در این زمینه به جایی احضار شده‌اید؟ گفت: هر کسی این حرف را زده بیجا کرده است. شما خودتان می‌دانید که جریان چیست.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر