jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۶۹۷۴۵   ۲۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

در این تصادف یک نفر کشته و 3 نفر دیگر مجروح شدند

برخورد زنجیره‌ای خودروها در گرد و غبار

برخورد زنجیره‌ای خودروها در کیلومتر 8 محور دیلم ـ بهبهان یک کشته و 3 مجروح در پی داشت.

به گزارش جام‌جم، ظهر روز سه‌شنبه تصادف زنجیره‌ای چند خودرو در جاده بندر دیلم به بهبهان به پلیس و اورژانس اطلاع داده شد. در ادامه ماموران پلیس راه همراه امدادگران اورژانس خود را به محل حادثه رساندند. در بررسی‌ها مشخص شد، سه خودروی پژو، دو خودروی سمند و یک دستگاه کامیون به صورت زنجیره‌ای بشدت به هم برخورد کرده‌اند.

تعدادی از سرنشینان خودروها گرفتار شده بودند که امدادگران آنها را از خودرو خارج کرده و تحویل اورژانس دادند.در این حادثه یکی از سرنشینان خودروهای سواری قبل از رسیدن نیروهای امداد جان باخته بود، از سوی دیگر سه مصدوم حادثه نیز با آمبولانس‌های اورژانس شهری دیلم و هلال‌احمر به بیمارستان بقیه‌الله دیلم اعزام شدند.

مجروحان این حادثه مدعی هستند گردوغبار و کاهش دید باعث شده این پنج خودروی سواری قادر به تشخیص فاصله با خودروی جلو نباشند و به صورت زنجیره‌ای به هم برخورد و با کامیون تصادف کنند.حال عمومی مجروحان حادثه مناسب است

کاهش دید و افزایش غلظت گرد و غبار در این جاده باعث تصادف خودروها شده و به نظر می‌رسد در این مواقع پلیس برای جلوگیری از تصادف خودروها، جاده را مسدود اعلام کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر