jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۹۲۷۶   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۶

ادامه بحران مدیریتی در تیم پایتخت نشین

نژادفلاح سرپرست باشگاه پرسپولیس شد

جام جم ورزشی: مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران پس از گفتگو با وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

نژادفلاح سرپرست باشگاه پرسپولیس شد

درحالیکه روز 27 بهمن‌ماه جاری زمان به مزایده گذاشته شدن سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام شده است اما دوباره در این باشگاه تغییرات مدیریتی صورت گرفت.

در این زمینه محمدحسین نژادفلاح مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران و عضو پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست جدید این باشگاه انتخاب شد.

یکی از نزدیکان محمدحسین نژادفلاح اعلام کرد که وی در نشستی که دیروز با وزیر ورزش و جوانان داشت، سرپرست باشگاه پرسپولیس را پذیرفت، هرچند هنوز حکم سرپرستی وی به صورت رسمی منتشر نشده است.

باشگاه پرسپولیس پس از بازداشت حمیدرضا سیاسی، در ماه‌های اخیر توسط علی اکبر طاهری نایب رئیس هیات مدیره باشگاه اداره می‌شد.

البته این خبر هنوز توسط سایت باشگاه پرسپولیس منتشر نشده و این انتخاب در سکوت کامل خبری انجام شده است.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها