jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۶۸۹۵۵   ۲۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: فوتبال بانوان در چند سال اخیر استعدادهای بزرگی در بطن خود دید که متاسفانه به هیچکدام از آنها بها داده نشد.

مریم، دختری که می خواهد لژیونر باشد

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از این استعدادها مریم رحیمی است، دختری 22 ساله که برترین بازیکن فوتبال بانوان در چند سال اخیر است. رحیمی که در چند سال اخیر در تیم بم بازی کرده افتخارات بزرگی همچون برترین گلزن رقابت های غرب آسیا و لیگ برتر بانوان را در کارنامه خود دارد.

این دختر فوتبالیست چندی پیش پیشنهاداتی از سوی کشورهای فرانسه، قطر و امارات داشت اما از آنجایی که هیچکس وی را حمایت نکرد و فدراسیون برای او کاری انجام نداد موضوع لژیونر شدن او کاملا منتفی شد.

مریم رحیمی هنوز هم در فوتبال بانوان می درخشد. زمانی که هلنا کاستا هدایت تیم ملی بانوان ایران را بر عهده داشت قبل از اینکه از ایران برود می گفت مریم رحیمی باید در سطح بالاتری فوتبال بازی کند اما کسی به او اهمیت نداد تا همچنان استعدادهایش نهایتا در سطح ایران دیده شود.

واقعا چه زمانی قدر استعدادهایی همچون مریم رحیمی ارج نهاده می شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر