jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۶۸۹۵۵   ۲۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: فوتبال بانوان در چند سال اخیر استعدادهای بزرگی در بطن خود دید که متاسفانه به هیچکدام از آنها بها داده نشد.

مریم، دختری که می خواهد لژیونر باشد

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از این استعدادها مریم رحیمی است، دختری 22 ساله که برترین بازیکن فوتبال بانوان در چند سال اخیر است. رحیمی که در چند سال اخیر در تیم بم بازی کرده افتخارات بزرگی همچون برترین گلزن رقابت های غرب آسیا و لیگ برتر بانوان را در کارنامه خود دارد.

این دختر فوتبالیست چندی پیش پیشنهاداتی از سوی کشورهای فرانسه، قطر و امارات داشت اما از آنجایی که هیچکس وی را حمایت نکرد و فدراسیون برای او کاری انجام نداد موضوع لژیونر شدن او کاملا منتفی شد.

مریم رحیمی هنوز هم در فوتبال بانوان می درخشد. زمانی که هلنا کاستا هدایت تیم ملی بانوان ایران را بر عهده داشت قبل از اینکه از ایران برود می گفت مریم رحیمی باید در سطح بالاتری فوتبال بازی کند اما کسی به او اهمیت نداد تا همچنان استعدادهایش نهایتا در سطح ایران دیده شود.

واقعا چه زمانی قدر استعدادهایی همچون مریم رحیمی ارج نهاده می شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر