jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۶۸۹۵۵   ۲۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: فوتبال بانوان در چند سال اخیر استعدادهای بزرگی در بطن خود دید که متاسفانه به هیچکدام از آنها بها داده نشد.

مریم، دختری که می خواهد لژیونر باشد

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از این استعدادها مریم رحیمی است، دختری 22 ساله که برترین بازیکن فوتبال بانوان در چند سال اخیر است. رحیمی که در چند سال اخیر در تیم بم بازی کرده افتخارات بزرگی همچون برترین گلزن رقابت های غرب آسیا و لیگ برتر بانوان را در کارنامه خود دارد.

این دختر فوتبالیست چندی پیش پیشنهاداتی از سوی کشورهای فرانسه، قطر و امارات داشت اما از آنجایی که هیچکس وی را حمایت نکرد و فدراسیون برای او کاری انجام نداد موضوع لژیونر شدن او کاملا منتفی شد.

مریم رحیمی هنوز هم در فوتبال بانوان می درخشد. زمانی که هلنا کاستا هدایت تیم ملی بانوان ایران را بر عهده داشت قبل از اینکه از ایران برود می گفت مریم رحیمی باید در سطح بالاتری فوتبال بازی کند اما کسی به او اهمیت نداد تا همچنان استعدادهایش نهایتا در سطح ایران دیده شود.

واقعا چه زمانی قدر استعدادهایی همچون مریم رحیمی ارج نهاده می شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها