پسر جوان که پس از ارتباط اینترنتی با دختر جوانی، او را فریب داده و با به‌دست آوردن تصاویر خصوصی وی قصد اخاذی داشت، دستگیر شد.
کد خبر: ۷۶۸۸۴۷
اخاذی، پایان اعتماد در فیسبوک بود

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس فتای تهران بزرگ از مردی که دوست اینترنتی‌اش بود به اتهام اخاذی شکایت کرد و گفت: چند هفته پیش در فیسبوک با پسر جوانی آشنا شدم که خودش را فردی تحصیلکرده معرفی می‌کرد.

پس از این ارتباط دوستی اینترنتی ما ادامه پیدا کرد و در فیسبوک با هم در ارتباط بودیم. در جریان ارتباط‌های اینترنتی و تلفنی‌مان او از من خواست تا تصاویری از خودم را برایش ارسال کنم. فریبش را خوردم و تعدادی از عکس‌هایم را برایش فرستادم.

وی ادامه داد: چند روزی که گذشت او ارتباطش را یکباره با من قطع کرد و بعد از آن با ارسال پیام‌های اینترنتی، تهدیدم کرد که برای پخش نشدن تصاویرم در اینترنت، باید به او پول بدهم و اگر به او دو میلیون تومان پول ندهم، تصاویرم را پخش می‌کند و من و خانواده‌ام را به دردسر می‌اندازد.

همزمان با شروع تحقیقات، کارآگاهان پلیس فتا به جستجو در این رابطه پرداخته و در ادامه تحقیقات موفق شدند هویت متهم فراری را به دست بیاورند و دو روز پیش با اعزام به خانه‌اش در یکی از محله‌های تهران، او را دستگیر کنند. در بازرسی از رایانه متهم تصاویر دختر جوان به دست آمد.

متهم در بازجویی ها به سوء استفاده از عکس های دختر جوان برای اخاذی اعتراف کرد که تحقیقات از او ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها