jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۴۳۵   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۲

پس از شکست تحقیر آمیز مقابل همشهری

آنچلوتی: رئال مادرید حق ندارد با 4 گل ببازد

جام جم ورزشی: رئال مادرید دیشب با چهار گل به آتلتیکومادرید در هفته جدید لالیگا باخت تا سرمربی این تیم حسابی ناراحت و عصبانی باشد.

آنچلوتی: رئال مادرید حق ندارد با 4 گل ببازد

به گزارش جام جم ورزشی ، کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید پس از شکست چهار بر یک تیمش مقابل آتلتیکومادرید در کنفرانس خبری اظهار داشت: از زمانی که در رئال مادرید بر روی کار آمدم این بدترین شکستی است که تا به حال تجربه کرده ام و واقعا بابت آن متاسفم.

وی افزود: جمع‌بندی آنچه در این بازی رخ داد، آسان بود. اتلتیکومادرید از هر حیث برنده شایسته‌ای برای این بازی بود، از نظر روحیه جنگندگی، نظم بازی، استفاده از توپ‌های دوم و ... . ما افتضاح بازی کردیم و در تمام نبردهای هوایی‌مان باختیم. هیچ یک از بازیکنان ما بازی خوبی ارائه نکردند. من باید با بی‌میلی به این شکست نگاه کنم و مسئولیت آن را بپذیرم. این بدترین بازی بود که رئال از زمان حضور من در این تیم ارائه کرد.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید خاطرنشان کرد: رئال مادرید حق ندارد با چهار گل ببازد. نه، این در شان ما نیست. ما باید این نتیجه را در آینده تلافی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر