jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۴۳۵   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۲

پس از شکست تحقیر آمیز مقابل همشهری

آنچلوتی: رئال مادرید حق ندارد با 4 گل ببازد

جام جم ورزشی: رئال مادرید دیشب با چهار گل به آتلتیکومادرید در هفته جدید لالیگا باخت تا سرمربی این تیم حسابی ناراحت و عصبانی باشد.

آنچلوتی: رئال مادرید حق ندارد با 4 گل ببازد

به گزارش جام جم ورزشی ، کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید پس از شکست چهار بر یک تیمش مقابل آتلتیکومادرید در کنفرانس خبری اظهار داشت: از زمانی که در رئال مادرید بر روی کار آمدم این بدترین شکستی است که تا به حال تجربه کرده ام و واقعا بابت آن متاسفم.

وی افزود: جمع‌بندی آنچه در این بازی رخ داد، آسان بود. اتلتیکومادرید از هر حیث برنده شایسته‌ای برای این بازی بود، از نظر روحیه جنگندگی، نظم بازی، استفاده از توپ‌های دوم و ... . ما افتضاح بازی کردیم و در تمام نبردهای هوایی‌مان باختیم. هیچ یک از بازیکنان ما بازی خوبی ارائه نکردند. من باید با بی‌میلی به این شکست نگاه کنم و مسئولیت آن را بپذیرم. این بدترین بازی بود که رئال از زمان حضور من در این تیم ارائه کرد.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید خاطرنشان کرد: رئال مادرید حق ندارد با چهار گل ببازد. نه، این در شان ما نیست. ما باید این نتیجه را در آینده تلافی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر