jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۰۳۹   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۵

جام جم ورزشی: پس از سال های طولانی شاید میزبانی یک تورنمنت بسیار معتبر فوتبالی در رده بزرگسالان به ایران برسد.

جام ملت ها به ایران می رسد یا امارات؟

به گزارش جام جم ورزشی ، بر اساس رای کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبان بعدی جام ملت های آسیا هجدهم دی ماه مشخص خواهد شد. در جلسه ای که در این تاریخ در منامه پایتخت بحرین برگزار خواهد شد سران کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم می گیرند که از بین ایران و امارات کدام کشور میزبان جام ملت های آسیا باشد. به دلیل دلارهای بی شمار طبیعتا شانس اماراتی ها بیشتر است اما نباید از میزبانی ایران هم ناامید بود.

بر همین اساس ناظران AFC پس از اینکه سه شنبه هفته گذشته از دو ورزشگاه آزادی و تختی تهران بازدید کردند، این دو با سفر به امارات نیز از برخی ورزشگاه‌های این کشور بازدید به عمل آوردند و پس از آن گزارش های خود را به هیأت اجرایی AFC ارائه کردند تا در این زمینه بررسی‌های لازم به عمل آمده و یک ماه دیگر میزبان بعدی جام ملت ها مشخص شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها